Nasze akcje

DROGA ODWAŻNYCH
www.odwazni.pl

Projekt tylko dla mężczyzn mający na celu systematyczną pracę nad sobą poprzez portal. Każdy tydzień to nowy temat z jakim się mierzymy – oprócz tekstów formacyjnych są również nagrania audio i wideo, wywiady, świadectwa – prezentowane w konkretny dzień tygodnia. Podczas tej wędrówki będziesz zdobywał kolejne punkty, tzw. kroki i nowe funkcjonalności portalu będą udostępniane wraz z rozwojem, np. mapa ogólnopolskich spotkań dla mężczyzn czy socjusz (Twój towarzysz z portalu). Zrób pierwszy krok i wejdź na Drogę Odważnych!


SŁOWA MĄDROŚCI WOJOWNIKA
www.misja.przymierzewojownikow.pl

Przez 21 dni, każdego dnia, uczestnik dostaje inspirujący cytat poprzez SMS, a także misję na dany dzień. Dodatkowym wsparciem jest Notatnik Misji mający pomóc w tej akcji.

Słowa Mądrości Wojownika


GRUPY RÓŻAŃCOWYCH
O
RĘDOWNIKÓW MAŁŻONEK (GROM)
www.grom.przymierzewojownikow.pl

Akcja polegająca na codziennej modlitwie mężów dziesiątką różańca za żony. Każdego dnia za Twoją żonę modlić się będziesz Ty oraz 19 innych mężów, czyli każdego dnia za Twoją żonę będzie odmawiany cały różaniec. Twoja Żona będzie miała zapewnioną opiekę Maryi każdego dnia.


POWOŁANI DO PRZYWÓDZTWA
www.powolanidoprzywodztwa.pl

Celem akcji jest wzbudzenie Bożego Przywództwa wśród mężczyzn, w każdym obszarze życia. Akcja obejmuje nie tylko spotkania, warsztaty i konferencje, ale również materiały i zadania do pracy własnej, aby wcielać przywództwo w życiu każdego uczestnika. Akcja jest realizowana co rok, szczegóły na stronie.

PDP


NOCNE WYZWANIA
www.nocnewyzwania.pl

Modlitewna akcja o godz. 2 w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca. Godzina czytań (otrzymanych wcześniej poprzez e-mail), a na koniec błogosławienie rodziny, miasta oraz powierzanie trudnych spraw Bogu.

Nocne Wyzwania


SKRZYNKA INTENCJI

Modlitewna akcja – jeśli masz intencję, w której chciałbyś, żebyśmy się pomodlili,
napisz do nas maila na
modlitwa@przymierzewojownikow.pl

Nie jesteś sam, walczmy razem!

Skrzynka intencji